لیست باربری های واوان تهران

باربری واوان

اگر دنبال باربری اسلامشهر  هستید می توانید به لیستی  پایین مراجعه کنید و تمام اتوبار واون و باربری های واوان را با یدیگر مقایسه کنید . و ارزان ترین باربری در واوان را برای اسباب کشی انتخاب کنید.   باربری افشین واوان  باربری اتوبار اسلامشهر واوان باربری در شهرک واوان

شماره تلفن اتوبار و باربری واون
باربری اسلامشهر واوان 09123001289 واوان - میدان امام خمینی - مطهری - خیابان سپهری -پلاک 12
باربری شهرک واوان 09125637760 واوان - بلوار امام خمینی - مدرس - جنب  مدرسه طبقه همکف
اتوبار واوان تهران 09123066324 واوان - خیابان شهرداری - کوچه امازاده عیسی - پلاک 18
باربری سیار واوان 09372804681 شهرک واوان - خیابان گلها - خیابان نرگس - پلاک 25
حمل بار  واوان بار 09199778070 واوان - خیابان ولیعصر - خیابان هشت بهشت - جنب بقالی - پلاک 4

اسباب کشی یکی از مواردی از زندگی ما انسان هاست که بسیار سخت و طاقت فرساست. اما شرکت های باربری این مشکل را حل کرده اند. شرکت باربری پرند بار در خصوص اسباب کشی در واوان خدمات ویژه ای به همشهریان محترم ارائه می دهد. این شرکت با روش منحصر به فرد خود در زمینه اثاث کشی تمام استرس و چالش اثاث کشی را برای متقاضیان از بین برده است. لازم میبینیم که به شما کاربران این نکته را بگوییم که هزینه تمام شده شرکت باربری پرند بار در ازای خدمات و حسن خلقی که از پرسنل این تیم خواهید بسیار ناچیز است.

واوان اسلامشهر کجاست ؟

نقشه واوان

شهرک واوان یکی از شهرک های جنوب غرب استان تهران و جزوء شهرستان اسلامشهر می باشد. شهرک واوان حدود 100 هزار نفر جمعیت داشته و یکی از اصولی ترین سیستم های شهری را دارا می باشد. با توجه به قرار گیری شهرک واوان در مجاورت شاه راه حیاتی جنوب کشور (اتوبان تهران – قم) و نزدیک بودن به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) از یک سو و از سوی دیگر نزدیک بودن به اتوبان تهران – ساوه – کمربندی آزادگان – جاده ساوه و سایر راه های دسترسی محلی و شهری به یک محیط جذاب جهت سرمایه گذاری در امر مسکن در سالهای اخیر تبدیل شده است که شرکت های بزرگی همچون شرکت بین المللی استراتوس با ساخت بیش از 1800 واحد مسکونی مسکن مهر، شرکت های: عمران اکباتان، تجهیز محیط، بهداشت محیط و شرکت ساختمانی واوان که هزاران پروژه مسکونی ایجاد نموده اند و هجوم بسیاری از شرکت های تعاونی مسکن وزارت خانه ها و سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی باعث رشد روز افزون صنعت و تراکم ساختمانی در این شهرک گردیده است. واوان به دلیل اینکه از مرکز شهرستان اسلامشهر فاصله دارد، از ترافیک بسیار کم و تمیزی هوای بسیار خوب و مناسبی برخوردار است.

منبع : https://vavan-amlak.ir/why-vavan/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *